Home Foam Cutters Laser Cutters CNC Routers Fast Wire Cutters FAQ Contact Download Polish English German Russian Spanish French Chinese Laser Cutters CNC Routers Foam Cutters
Plotery termiczne » Gwarancja
GwarancjaNavigation

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową

http://pl.megaplot.org

gdzie znajdą Państwo aktualne informacje o wszystkich produkowanych przez nas urządzeniach.

Uwzględniając nasze dotychczasowe doświadczenia nabyte w jedenastoletniej już produkcji ploterów termicznych MegaBlock, oraz mając na uwadze potrzeby naszych klientów przedstawiamy Państwu do wyboru dwa warianty ochrony gwarancyjnej dla ploterów termicznych MegaBlock:
 
WARIANT I
Standardowa 12-miesięczna gwarancja obejmująca swym zakresem ploter, sterownik elektroniczny oraz oprogramowanie. Wszelkie usterki powstałe w okresie gwarancyjnym usuwane są w przypadku plotera w siedzibie klienta, w przypadku elektroniki w siedzibie firmy MegaPlot w Sosnowcu po jej dostarczeniu na koszt producenta za pośrednictwem firmy spedycyjnej. Wszelkie koszty dojazdu, przesyłek, naprawy i części zamiennych pokrywa producent.
 
WARIANT II
Rozszerzona 5 letnia gwarancja obejmująca swym zakresem ploter, sterownik elektroniczny oraz oprogramowanie. Wszelkie usterki powstałe w okresie gwarancyjnym usuwane są bezpłatnie w siedzibie firmy MegaPlot w Sosnowcu. W przypadku naprawy u klienta koszty naprawy i części zamiennych pokrywa producent, natomiast zryczałtowane koszty dojazdu w wysokości 2,50 zł za 1 km* pokrywa klient.

* podczas całego okresu gwarancyjnego stawka ryczałtowa za 1km jest równowartością 0,7 litra benzyny Pb
 
UWAGA !!!
Wariant gwarancji wybrać można wyłącznie w chwili zakupu urządzenia i w późniejszym terminie nie można dokonać jego zmiany.
megacutter@megaplot.pl
Automatic translations: